O nas


Softbox Group jest agencją oferującą profesjonalne doradztwo i świadczącą kompleksowe usługi w zakresie marketingu, public relations i wydarzeń specjalnych. Miarą naszych możliwości jest zespół młodych i kreatywnych osób oraz doświadczenie i wiedza zdobyte dzięki wieloletniej współpracy z największymi globalnymi graczami.
Rzetelność i terminowość, pewność podejmowanych wyborów poparta skrupulatnymi analizami rynku oraz doskonałe przygotowanie do praktycznego i skutecznego działania w sytuacjach kryzysowych – zespół Softbox Group nigdy nie podejmuje przypadkowych decyzji, ale zawsze rozpoznaje i otwiera się na potrzeby Klienta, wdrażając sprawdzone strategie działań o mierzalnych efektach, które skutecznie i na bieżąco potrafi dostosować do realiów dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.

Wieloletnia współpraca z globalnymi markami daje nam bezcenne doświadczenie, wiedzę i narzędzia, które potrafimy wykorzystać zarówno, gdy podejmujemy się realizacji zadań dla międzynarodowych korporacji, jak i wówczas, gdy pomagamy rozwijać działalność lokalnym firm.

Softbox Group to agencja o wyrazistej osobowości oraz jasno zdefiniowanych celach i filozofii działania…

…w public relations, gdzie wszystko zaczyna się od dobrej komunikacji. Dlatego, zarówno w obszarze PR-u wewnętrznego, zewnętrznego i produktowego, jak i media relations, fundamentem naszej pracy jest rzetelny i bliski kontakt z Klientem. Standardy te przenosimy następnie w obszar powierzonych nam zadań, gdzie w oparciu o kreatywność zespołu i implementację sprawdzonych strategii, przekuwamy wstępne założenia w spójne i skuteczne działania o mierzalnych efektach.

…w marketingu, gdzie liczy się wizja rzeczywistości niesiona przez dany produkt czy usługę. W świecie opanowanym przez nowe media, szum komunikacyjny stawia pod znakiem zapytania skuteczność tradycyjnych form marketingu. Produkty i usługi, aby mogły się wyróżnić, muszą stać się częścią świadomości odbiorców. By zdobyć ich zainteresowanie, potrzebna jest opowieść, cząstkowa wizja świata, z którą będą mogli i zechcą się utożsamić. Dlatego nowoczesne produkty i usługi muszą – parafrazując słowa Marshalla McLuhana – same stać się przekazem. Nasze działania opieramy na założeniu, że wszystkie części składowe marki muszą tworzyć spójną opowieść i komunikować wizję rzeczywistości atrakcyjną dla danej grupy docelowej.

…w organizacji eventów, gdzie liczy się know-how, umiejętne korzystanie ze sprawdzonych rozwiązań i niepowtarzalność wizji. Organizowane przez nas wydarzenia zawsze gwarantują doskonały poziom organizacji i obsługi technicznej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w przygotowywaniu prestiżowych wydarzeń na potrzeby światowych marek oraz współpracy z najlepszymi podwykonawcami, gwarantujemy sprawdzone rozwiązania techniczne i sprzęt dostosowane do profilu i rangi wydarzenia. Zapewniamy wybór atrakcyjnych lokalizacji oraz możliwość zaproszenia największych gwiazd estrady i znanych konferansjerów. Kreatywny zespół oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia pozwalają naszym realizacjom wyróżnić się na tle konkurencji i wywrzeć doskonałe wrażenie na zaproszonych gościach.